O mnie

Witaj na moim blogu “Nad Brzegiem Dunaju”! Jestem Joanna i od ponad 10 lat mieszkam wraz z rodziną w Wiedniu. Skończyłam niedawno 40 lat i postanowiłam, że czas zacząć realizować swoje marzenia. Dlatego właśnie założyłam ten blog, aby dzielić się swoimi pasjami – gotowaniem i podróżowaniem – oraz inspiracjami związanymi z tymi tematami.

Jako blogerka kulinarna chcę zainspirować Cię do gotowania i życia w stylu wegetariańskim. Dzieląc się kreatywnymi i łatwymi do wykonania przepisami. Na moim blogu znajdziesz wiele ciekawych pomysłów na dania Wegetariańskie z różnych kuchni świata oraz porady kulinarne, które pomogą Ci żywic się bez mięsa.

Jako podróżniczka chcę zabrać Cię w podróż do Austrii i najpiękniejszych miejsc na świecie.

Obecnie podróżuję z mężem naszym vanem po Europie i na blogu będę dzielić się moimi relacjami z podróży, opisywać piękno odwiedzanych miejsc oraz dawać praktyczne wskazówki dotyczące podróżowania vanem i planowania wymarzonej wakacyjnej przygody.

 Mam nadzieję, że mój blog będzie dla Ciebie źródłem inspiracji oraz pozytywnej energii, a ja z przyjemnością będę dzielić się z Tobą moimi pasjami i doświadczeniami. Zapraszam Cię do odwiedzenia “Nad Brzegiem Dunaju” i razem odkrywajmy piękno świata!

Będzie mi bardzo miło jak zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza lub lajka. Zapraszam na fanpage na Facebook i Instagram  oraz YouTube.

 
 
    KONTAKT    Mail :   kontakt@nadbrzegiemdunaju.com
                                               
                                                                 Pozdrawiam Joanna