Austria,  Lokale Wiedeń,  Wiedeń

Konditorei Oberlaa

Ciastko, Cukiernia Oberlaa
Dziś odwiedzimy kolejną cukiernie  która znajduje się w 10 dzielnicy Wiednia Oberlaa. Tuż przy niej znajduje się Kurkpark  Oberlaa i Therme Wien .  Leży bardziej na uboczu Wiednia końcowa stacja metra U1 . Zajrzałam tam po spacerze w parku i niezawidołam się , wypoczełam i zjadłam pyszne ciastko . Miejsce znalazło sie  odrazu nie jak w cukierniach i restauracjach w centrum . Czasawi warto  pojechać na obrzeża miasta .
To kolejna cukiernia ktora jest od 1974 w Wiedniu i ma swoja historie . Cicha spokojna z dobrymi wypiekami . Pyszne słodkości pięknie podane , obsługa bardzo pomocna . Tutaj nie ma tłoków , można w spokoju deletować się smakiem i rozmawiać . Wybór jest duży i bardzo ciekawy . Można też kupić i zabrać ze sobą pięknie zapakowane czekoladki , ciasta .  Cukiernia jest też polecana ze względu że ma w swojej ofercie ciasta bezglutenowe .

Witryna ze smakołykami , Konditorei Oberlaa

 Wielu mieszkanców i przyjezdnych uważa tą cukiernie za najlepszą w Wiedniu.  Przyznam sie że też mnie urzekła smacznym deserem i spokojem tam panującym .

Konditoeri Oberlaa ma swoje oddziały w całym Wiedniu jeśli nie macie czasu jechać na obrzeża .
Fillie cukierni w Wiedniu
Konditorei & Restaurant
OBERLAA
Kurbadstraße 12
1100 Wien
                                          Pozdrawiam Joanna

Menu cukiernia Oberlaa

 cukiernia Oberlaa

Witryna ze smakołykami

Witryna ze smakołykami

Cukiernia Oberlaa

Cukiernia Oberlaa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *