Austria,  Lokale Wiedeń,  Wiedeń

Konditorei Oberlaa

Ciastko, Cukiernia Oberlaa
Dziś odwiedzimy kolejną cukiernie  która znajduje się w 10 dzielnicy Wiednia Oberlaa. Tuż przy niej znajduje się Kurkpark  Oberlaa i Therme Wien .  Leży bardziej na uboczu Wiednia końcowa stacja metra U1 . Zajrzałam tam po spacerze w parku i niezawidołam się , wypoczełam i zjadłam pyszne ciastko . Miejsce znalazło sie  odrazu nie jak w cukierniach i restauracjach w centrum . Czasawi warto  pojechać na obrzeża miasta .
To kolejna cukiernia ktora jest od 1974 w Wiedniu i ma swoja historie . Cicha spokojna z dobrymi wypiekami . Pyszne słodkości pięknie podane , obsługa bardzo pomocna . Tutaj nie ma tłoków , można w spokoju deletować się smakiem i rozmawiać . Wybór jest duży i bardzo ciekawy . Można też kupić i zabrać ze sobą pięknie zapakowane czekoladki , ciasta .  Cukiernia jest też polecana ze względu że ma w swojej ofercie ciasta bezglutenowe .

Witryna ze smakołykami , Konditorei Oberlaa

 Wielu mieszkanców i przyjezdnych uważa tą cukiernie za najlepszą w Wiedniu.  Przyznam sie że też mnie urzekła smacznym deserem i spokojem tam panującym .

Konditoeri Oberlaa ma swoje oddziały w całym Wiedniu jeśli nie macie czasu jechać na obrzeża .
Fillie cukierni w Wiedniu
Konditorei & Restaurant
OBERLAA
Kurbadstraße 12
1100 Wien
                                          Pozdrawiam Joanna

Menu cukiernia Oberlaa

 cukiernia Oberlaa

Witryna ze smakołykami

Witryna ze smakołykami

Cukiernia Oberlaa

Cukiernia Oberlaa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *